مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۲۵

سفر مدیرکل تعاون روستایی استان به شهربابک

محمد حسینی مدیر کل تعاون روستایی ‌استان کرمان در راستای سفر به شهرستان شهربابک با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد

محمد حسینی مدیرکل تعاون روستایی استان کرمان در راستای سفر خود به شهرستان شهربابک طی نشستی با شمسی فرماندار شهربابک در مورد مسائل اداره تعاون روستایی شهربابک بحث وگفتگو کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک؛ محمد حسینی مدیرکل تعاون روستایی استان کرمان در راستای سفر خود به شهرستان شهربابک طی نشستی با شمسی فرماندار شهربابک در مورد مسائل اداره تعاون روستایی شهربابک بحث وگفتگو کرد.

شمسی فرماندار شهربابک ضمن عرض خوشامدگویی به مهمانان و تشکر از زحمات و تلاش های نظری مدیر تعاون روستایی و همکاران وی ، از سازمان تعاون روستایی به عنوان یک نهاد پویا در جامعه یاد کرد و بر تنوع بخشی فعالیت های سازمان تعاون روستایی، ،بازار رسانی محصولات و حمایت از ایده پردازی و نو آوری تاکید نمود.

وی در ادامه گفت: شرکت های تعاونی روستایی باید با ورود در عرصه تولید و حمایت از صنایع  تولیدی روستایی  ازجمله صنعت فیروزه ، شرکت تعاونی پسته در امر رونق تولید در روستاها تلاش نمایند‌.

وی همچنین گفت : در جریان کم و کاستی های این اداره قرار داریم و از آنجا که این نهاد یکی از نهادهای حایز اهمیت در کشور  است در جهت کمک به این نهاد کوتاهی نخواهیم کرد.

 درادامه محمد حسینی  مدیر کل تعاون روستایی استان گفت: تعاون روستایی با هدف کاهش مسائل و مشکلات تولید کننده متولی بخش اقتصادی روستا است . تعاون روستایی به صورت یک شبکه عمل می کند و درصورت وجود زیر ساخت نقش آفرینی زیادی می تواند داشته باشد.

وی با بیان این مطلب که در حوزه تعاون روستایی فعالیت‌ها بسیار وسیع و گسترده و در حوزه‌های مختلف تأثیرگذار است، ادامه داد: در استان کرمان در بخش‌های مختلف با برنامه وارد شدیم، تعاونی‌های تولید با توجه به مسائل و مشکلات اما با برنامه کار می‌کنند.

درادامه وی با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته و تسویه بدهی ها توسط اداره تعاون روستایی شهربابک گفت :باید تعاونی هایی نظیر تعاونی تولید روستایی، تعاونی زنان وتعاونی های تخصصی نظیر تعاونی مرغداران در شهرستان فعال شوند .

در پایان ضمن تشکر از فرماندار، شهرستان شهربابک را جز شهرهای پیشرو دانست و جهت هرگونه همکاری اعلام آمادگی نمود.
 
شایان ذکر است در پایان این دیدار مسائل توزیع و فروش آرد در  روستاهای شهرستان نیز مورد بررسی قرار گرفت .

با ما همراه باشید :point_down::point_down::point_down:
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
@shamsi.governor.shahrbabak

تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak

#قاسم_شمسی_فرماندار_شهربابک


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲