مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۲۳

فرماندار شهربابک خبر داد

تامین اعتبار ۳۰کیلومتر بهسازی راههای روستایی

فرماندار شهربابک در همایش دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی و دهج گفت اعتبار ۳۰کیلومتر از بهسازی جاده های روستایی تامین شده است و روستاهای با جمعیت وتردد بیشتر و با جاذبه گردشگری بیشتر در اولویت می باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ همایش دهیاران و شوراهای اسلامی شهربابک با حضور فرماندار شهربابک،  بخشداران مرکزی و دهج  دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان پیش از ظهر امروز شنبه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

: قاسم شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک در این جلسه بر برخورد قاطع  با ساخت و‌ ساز های غیر مجاز و‌ ایجاد درآمد و اشتغال پایدار در روستاها تاکید کرد و بیان داشت : اعتبار ۳۰کیلومتر از بهسازی جاده های روستایی تامین شده است  و روستاهای با جمعیت بالاتر،تردد بیشتر و  با جاذبه گردشگری  بیشتر در اولویت می باشند .

وی افزود:بهداشت، فرهنگ، عمران و آبادانی و مدیریت بحران روستا بر عهده دهیاران است و مدیریت همه این موارد نیازمند ذهن خلاق، حس مسئولیت، دانش و آگاهی کافی به حوزه مسئولیت و موارد قانونی و پشتکار دهیاران است و فرمانداری نیز از دهیاران حمایت خواهد کرد.

وی بر بحث کمک های مومنانه نیز اشاره کرد و بیان داشت : بخشداران و دهیاران شهرستان در کنار مردم برای اجرای مطلوب رزمایش کمک مومنانه همکاری لازم را داشته باشند .

انصاری امام جمعه شهربابک نیز در این جلسه به اهمیت زکات اشاره و خاطر نشان کرد: زکات یکی از مهم ترین احکام الهی است که عمل به آن بر تمام پیروان آیین الهی واجب است.

وی افزود: زکات همواره با نماز پیوسته است به همین دلیل است که هر کسی در فراخور جایگاه خود باید به ترویج زکات کوشش نماید .

 درپایان جلسه دهیاران مسائل و مشکلات روستا های خود را مطرح نمودند و مدیران دستگاههای اجرایی حاضر در جلسه  به انها پاسخ  دادند .

با ما همراه باشید :point_down::point_down::point_down:
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
@shamsi.governor.shahrbaba

تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲