مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۲۲

بیانیه امام جمعه فرماندار و نماینده مردم شهربابک در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص)

اماام جمعه فرماندار و نماینده مردم شهربابک در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) بیانه صادر کردند

حجت الاسلام انصاری امام جمعه شمسی فرماندار و رضا حسینی نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص)را محکوم کردند

 در این بیانیه آمده است

باسمه تعالی

و ما ارسلناک الا رحمه للعالمین / ۱۰۷ انبیاء

اهانت نشریه " شارلی ابدو " فرانسه به ساحت مقدس سراج منیر، امین وحی و مردم، آخرین و برترین رسول رحمت، اخلاق و بیداری حضرت محمد امین (ص) دل وجدان‌های بیدار و انسانهای آزاده را جریحه‌دار و پرخون کرد.

اهانت به پیامبر اعظم (ص) این عصاره اخلاق، خوبی‌ها و فضایل، اهانت به همه ارزشهای انسانی و اخلاقی و همه انبیاء عظام (ع) و انسانهای پاک است.

این اهانت برنامه‌ریزی شده در راستای پروژه اسلام‌هراسی و ارائه چهره غیرواقعی از اسلام رحمانی است. انتشار چنین مطالب موهن حاکی از ضعف منطق و برهان و فقر فکری آنان در مقابل مکتب پیامبر اعظم (ص) و عصبانیت گردانندگان و حامیان این نشریه از موج گرایش به اسلام و رحمه للعالمین است.

اینگونه اقدامات زبونانه و سخیف، وظیفه یکایک مسلمانان عالم را در دفاع از این نور خاموش‌ناشدنی سنگین‌تر نموده و افزون بر آن، به مصداق آیه شریفه «وَ لَیَنصُرَنَّ اللهُ مَن یَنصُرُه» امیدی در دل یاوران دین الهی روشن می‌کند که نباید از آن غفلت ورزید.

اینجانبان اقدام توهین آمیز نشریه " شارلی ابدو " فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص)را به شدت محکوم نموده و ضمن هشدار به آمریکا و رژیم صهیونیستی و نوکران آنها در منطقه یادآور می شود که ملت‌های مسلمان بویژه مردم شریف شهرستان شهربابک در مسائل این منطقه‌ی حسّاس، هوشیار بوده و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد.

۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۹

 حجت الاسلام انصاری امام جمعه شهربابک
شمسی فرماندار شهربابک
 رضا حسینی نماینده مردم شهربابک

با ما همراه باشید :point_down::point_down::point_down:
‌‌
‌‌‌‌‌‌اینستاگرام:
@shamsi.governor.shahrbaba

تلگرام:
@ayandehroshanshahrbabak

#قاسم_شمسی_فرماندار_شهربابک
#روابط_عمومی_فرمانداری_شهربابک


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲