مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان در جلسه شورای ورزش شهربابک

بالای ۵۰ درصد تیم های لیگ برتر کشوری استان موفق به کسب مقام شدند

جلسه شورای ورزش شهرستان با حضور شمسی فرماندار پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان پیشکسوتان حوزه ورزش جمعی از مسئولین و روسای هیئت های ورزشی شهرستان در محل فرمانداری شهربابک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ جلسه شورای ورزش شهرستان با حضور شمسی فرماندار، پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، پیشکسوتان حوزه ورزش، جمعی از مسئولین و روسای هیئت های ورزشی شهرستان در محل فرمانداری شهربابک برگزار شد.

:
شمسی فرماندار شهربابک ضمن تشکر از پاریزی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمان؛ با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش در جامعه به عنوان یکی از ابزارهای ایجاد نشاط در جامعه نام برد وگفت: اعضای شورای ورزش شهرستان باید با برنامه ریزی و استفاده از پتانسیل های موجود توسعه ی ورزش شهرستان را محقق کنند.

وی با اشاره به استعدادهای ورزشی شهرستان، بیان داشت: رسالت شورای ورزش این است که تلاش کنند ورزش شهرستان به جایگاه اصلی خودش برسد.

شمسی در پایان خواستار حمایت مالی شرکت مس از هئیت های ورزشی شهرستان با هدف ایجاد زمینه ی مناسب برای پیشرفت تمام رشته های ورزشی در شهرستان شد.

در ادامه مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: در سال ۹۸ در استان کرمان ۳۹ تیم در لیگ های برتر کشور فعالیت می کردند که بیش از ۵۰ درصد از این تیم ها هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان موفق به کسب سکو و مدال شدند.

میثم پاریزی بیان کرد: در حوزه عمران و زیرساخت های ورزشی، شهرستان شهربابک جز شهرستان های خوب استان کرمان است.

وی افزود: نگاه به توسعه متوازن در شهرستان شهربابک توانسته است این شهرستان را در زمینه ورزش جز شهرستانهای برتر استان قرار دهد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اذعان داشت: تمامی رشته های ورزشی که بر اساس ستاد ملی مبارزه با کرونا اجازه فعالیت به آنها داده شده است می توانند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، فعالیت داشته باشند.

وی گفت: ما به عنوان متولی ورزش و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه باید در حوزه آسیب های اجتماعی عملکرد خودمان را رصد و به آن بپردازیم.

پاریزی اظهار کرد: استان کرمان با داشتن ۱۳۵ سمن که از اداره کل ورزش و جوانان استان دارند جز ۵ استان برتر کشور می باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان بیان کرد: سامانه ساماندهی اوقات فراغت که توسط اداره کل ورزش و جوانان طراحی شده است به وزارتخانه ارسال شده تا مجوز فعالیت خود را در این زمینه آغاز کند.

با ما همراه باشید:point_down:🏻:point_down:🏻

اینستاگرام: shamsi.governor.shahrbaba

واتس آپ:
@farmandarishahrbabak

@shahrbabakroyekha


 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲