مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۵/۱۳

تودیع ومعارفه

مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان شهربابابک معارفه شد

با حضورمعاون و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان و فرماندار شهرستان شهربابک غلامرضا منگلی به عنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهربابک معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، در این مراسم که باحضور پورخاتون معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، مدیران بازرسی،حراست امور شهرستانها و روابط عمومی این سازمان وفرماندار شهربابک ،برگزار شد از خدمات رضا فراشه مدیر سابق جهاد کشاورزی شهرستان تجلیل و غلامرضا منگلی به عنوان مدیر جدید این شهرستان معرفی شد.
دکتر قائینی فرماندار شهرستان شهربابک* در مراسم معارفه مدیر جدید جهادکشاورزی شهرستان ضمن عرض خیر مقدم به حضار و تبریک اعیاد ماه ذی الحجه گفت : شهربابک یک شهر کشاورزی است ومردمان این شهر به ذات مردمانی اصیل به خصوص در زمینه کشاورزی هستند .رونق اقتصادی شهرستان با کشاورزی بوده و هرگونه غفلت از آن خسران را در پی دارد .

وی افزود: جهاد کشاورزی یک دستگاه عظیم اقتصادی است و امروزکار جهاد کشاورزی به مراتب سخت تر از گذشته است به خصوص در شهری مثل شهربابک که پتانسیل بالایی در زمینه تولیدات کشاورزی دارد .

وی با اشاره به تغییر و تحولات مدیریتی گفت: کسی که توان انجام شرح وظایف سازمانی را دارد و وبا بهره گیری از خلاقیت فردی می تواند سیستم را راهبری کند شایسته مدیریت است و آقای منگلی این ویژگی ها را داراست.
در ادامه خطاب به مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان گفت:کار سختی در پیش دارید اما اطمینان دارم با بهره گیری از توان مدیران مجموعه خود از عهده انجام آن بر می آیید .
وی همچنین آقای فراشه مدیر پیشین این مجموعه را مدیری جهادی،تلاشگر و همراه خواند وبرای وی آرزوی بهبودی و سلامتی کرد. و همچنین گفت جهت رونق و رشد و شکوفایی کشاورزی هر کمک و حمایتی لازم است را انجام خواهد داد.

دراین جلسه *پورخاتون معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کرمان* گفت:تغییر فرهنگ تخصصی کشاورزان وظیفه ماست و اینکه ما موظفیم هر روز یافته های علمی جدید را ترویج کرده و به کشاورزان آموزش دهیم.
وی افزود: برای توسعه کشاورزی شهرستان یک نقشه راه لازم است .

وی ادامه داد: یکی از موارد مهم که بر آن تاکید زیادی است استفاده از روشهای نوین آبیاری است که خوشبختانه تاکنون اقداماتی صورت گرفته است و انتظار میرود در آینده نیز ان شاءالله به خوبی مورد توجه قرار گیرد.
: وی افزود: همچنین کشت های گلخانه ای نیز مورد تاکید است و باید به هر شیوه ای از آب بهترین استفاده بشود

پورخاتون گفت: در زمینه حفاظت از ذخایر آب بایداجرای سیستم های آبیاری تحت فشار را در دستور کار قرار دهیم .درپایان ضمن تشکر از زحمات آقای فراشه و آرزوی سلامتی برای وی برای مدیر جدید سازمان آرزوی توفیق نمود.


رضا فراشه* مدیر پیشین جهاد کشاورزی شهرستان در این مراسم ضمن ارائه گزارش فعالیت های صورت گرفته از همکاران و دستگاههایی که همراهی کردند تشکر و قدر دانی کرد . وی به حرکت خوب مبارزه با زمین خواری اشاره واز اقدامات دستگاه قضایی تشکر کرد .وبرای مدیریت جدید جهاد کشاورزی شهرستان آرزوی توفیق نمود.

غلامرضا منگلی در این مراسم با تشکر از حسن اعتماد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت:انشاالله بتوانیم با همدلی و همکاری مجموعه جهاد کشاورزی شهربابک و دیگر نهادها نسبت به خدمت رسانی به قشر زحمت کش کشاورز موفق باشیم .
۱۳۹۹/۵/۱۲

#روابط_عمومی_فرمانداری_شهربابک


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲