مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۵/۱۲

مراسم تودیع و معارفه رییس زندان شهربابک برگزار شد

حمید رضا مهدوی به سمت رئیس زندان شهربابک منصوب و از زحمات ابوالقاسم سلیمانی رئیس سابق این زندان تقدیر شد

طی حکمی از سوی مدیر کل زندانهای استان کرمان حمید رضا مهدوی به سمت رئیس زندان شهربابک منصوب و از زحمات ابوالقاسم سلیمانی رئیس سابق این زندان تقدیر شد


🖋به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک،مراسم تودیع و معارفه رئیس زندان شهربابک با حضور مدیر کل زندانهای استان، فرماندار شهربابک،مسئولین قضائی شهربابک، اعضای شورای تامین و دیگر مسئولین اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در این مراسم *امیری مدیر کل زندانهای استان کرمان* گفت : جمعیت کیفری زندان یکی از مولفه هایی است که در تعیین امنیت و آسایش یک جامعه نقش به سزایی دارد. و خوشبختانه شهرستان شهربابک از نظر جمعیت کیفری زندان الگوی مناسب در استان و حتی کشور است .
وی در ادامه گفت : در مدت خدمت آقای سلیمانی بالای ۲۵درصد کاهش جمعیت کیفری در بخش موجودی زندان را شاهد بودیم و در ۴ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۴درصد در بحث ورودی زندان هاکاهش جمعیت کیفری را شاهد بودیم .
وی با بیان اینکه هرگاه در انجام کاری همدلی و همکاری وجود داشته باشد نتیجه اثر بخش می شود گفت: اگر زحمات آقای سلیمانی نتیجه داد حاصل همکاری همه مسئولان شهرستان و کارکنان اداره زندان بوده است که جای تقدیر و تشکر دارد .

امیری در ادامه تاکید کرد که زندان ها باید به صورت جامعه محور فعالیت کنند واز همه افراد ،اصناف نهادهای مردم نهاد خواست که همکاری لازم را با اداره زندان داشته باشند .
مدیر کل زندانها در خاتمه ضمن قدردانی از زحمات سلیمانی رئیس سابق زندان شهربابک، با معرفی حمید رضا مهدوی به عنوان رییس جدید زندان برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه *دکتر قائینی فرماندار شهربابک* ضمن تبریک عید قربان و ایام ذی الحجه و عرض خوشامدگویی خدمت مهمانان گفت: مجموعه زندان های میهن اسلامی ایران ما یکی از شایسته ترین مجموعه های زندان در دنیاست که رفتار شایسته،اخلاق مداری و اقدامات تعلیمی در آن وجود دارد .

در ادامه افزود: برخورد خوب و شایسته آقای سلیمانی و روحیه صبر و استقامت و امید به بهبودی شرایط ایشان می تواند الگوی مناسبی برای همگان باشد . و قطعا آقای مهدوی هم که در مکتب قرآن رشد یافته ادامه دهنده راه ایشان است .
فرماندار شهربابک گفت: هرکس که مورد تایید صلاحیت آقای امیری قرار بگیرد شخصیت شایسته ای است و مورد تایید ما هم است . ما حداکثر همکاری با اداره زندان و دستگاه قضا داریم تا بتوانیم در راستای تعالی شهروندان شهربابکی وایجاد امنیت گام های مثبتی برداریم.

مظفری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهربابک* نیز در این مراسم با تشکر از زحمات رئیس سابق و کارکنان زندان، از آقای مهدوی خواست نگاه حمایتی به زندانیان داشته باشد و افزود ما با مجموعه زندان نهایت همکاری را خواهیم داشت.

در ادامه مراسم *سلیمانی رئیس سابق زندان شهربابک* درسخنانی از تغییر نگاه به زندان به عنوان مرکز اصلاح و تربیت پس از پیروزی انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: مسئولان زندانها علاوه بر اقدامات تامینی و حفاظتی پیگیر اشتغال، سوادآموزی، مسائل دینی و فرهنگی، عمرانی و غیره نیز می‌باشند .
وی همچنین با اشاره به بیان برخی از اقدامات انجام شده در حوزه کاری خود ابراز داشت: با مساعدت مسئولان محترم اجرایی و قضایی شهرستان و تلاش همکاران در زندان شهربابک اقدامات بسیار خوبی در زمینه های فرهنگی تربیتی ،ورزشی و اشتغال انجام پذیرفته است.
رئیس سابق زندان شهربابک تعامل با مراجع قضائی را در کنار کار زندانبانی عامل مهم موفقیت دانست و در پایان از کلیه دستگاه‌های قضائی، اجرایی و انتظامی که به نوعی با زندان همکاری دارند و همچنین همه همکاران شاغل در بخش‌های مختلف زندان ،دستگاههای اجرایی شهرستان ،رسانه ها،سازمان های مردم نهاد تقدیر و تشکر کرد.
درپایان این مراسم *حمید رضا مهدوی رئیس جدید زندان شهربابک* با تشکر از حسن اعتماد مدیر کل زندانهای استان گفت: انشا الله بتوانیم با همدلی و همکاری با همه سازمانها و نهادهای فرهنگی و خصوصا نهادهای مرتبط با زندان و کمک همکاران نسبت به خدمات رسانی به قشر آسیب پذیر زندانیان موفق باشیم.
گفتنی است مهدوی پیش از این چند سال به عنوان حفاظت ومعاون اداره بازرسی زندان در شهرستان های زرند و کرمان خدمت کرده است


۱۳۹۹/۵/۱۱
#روابط_عمومی_فرمانداری_شهربابک


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲