مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۴/۲۸

فرماندار شهربابک

شهروندان با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک به قطع زنجیره انتشار ویروس کمک کنند

در شرایطی که زمان مشخصی برای اتمام بیماری کوید۱۹ مشخص نیست نظارت ها تشدید می شود به منظور نظارت بهتر و کنترل بیماری کرونا گشت بهداشتی ویژه کووید ۱۹ با حضور نماینده نیروی انتظامی صنعت ومعدن اصناف مرکز بهداشت و فرمانداری تشکیل می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک ، دکتر قائینی فرماندار شهربابک ظهر ۲۶ تیر ماه در ستاد مدیریت کرونا شهرستان ضمن تشکر و قدر دانی از کادر درمانی شهربابک و تبریک و تسلیت شهادت سردار رئیسی شهید مدافع سلامت، گفت: بیماری کووید 19 فعلا وجود دارد و زمانی برای اتمام آن مشخص نیست، بنابرین در این شرایط نظارت ها باید بیشتر شود .
وی با بیان اینکه کنترل بیماری در حال حاضر به رفتار ما در مقابل آن بستگی دارد، تصریح کرد: گشت بهداشتی ویژه کووید 19 متشکل از نمایندگان نیروی انتظامی،صنعت ومعدن،اصناف ،مرکز بهداشت و بازرسی فرمانداری شهربابک تشکیل می‌شود.
دکتر قائینی افزود: تالارها مشروط به ظرفیت محدود و حضور نماینده مقیم مرکز بهداشت و رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند فعال باشند.

فرماندار شهربابک در خصوص ادامه فعالیت کلاس های آموزشی و ورزش های غیر برخوردی نیز گفت:با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بلامانع است .

۱۳۹۹/۴/۲۶
#روابط_عمومی_فرمانداری_شهربابک
‌کانال خبری «شهربابک روی خط » ویژه فرمانداری شهربابک


 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲