مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۴/۲۲

نشست مدیرکل امور عشایر استان کرمان با فرماندار شهرستان شهربابک

رضا نیکزادی مدیرکل امور عشایری استان کرمان در راستای سفر به شهرستان شهربابک با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد

به #گزارش #روابط #عمومی #فرمانداری #شهربابک؛ رضا نیکزادی مدیرکل امور عشایر استان کرمان به همراه آقای سالاری معاون، با حضور در فرمانداری شهربابک ضمن دیدار با دکتر قائینی فرماندار شهربابک پیرامون مسائل و مشکلات عشایری به بحث وگفتگو نشستند.

دکتر قائینی فرماندار شهربابک ضمن خوشامدگویی به مهمانان، جامعه عشایر را قشری مولد و کم توقع دانست و لزوم توجه بیش از پیش به جامعه زحمتکش عشایر را مورد تاکید قرار داد و آمادگی همکاری مجموعه فرمانداری شهرستان را در این خصوص اعلام نمود.

در ادامه آقای نیکزادی ضمن تشکر از فرماندارشهربابک بابت همکاری با اداره عشایری شهرستان در جهت حل مشکلات عشایر، عشایر را قشر زحمت کش و کم توقعی توصیف کرد و گفت: همواره رفع مطالبات این قشر زحمتکش و خدمات‌رسانی به این افراد  در دستور کار بوده است .وی همچنین به بحث آبرسانی به عشایر اشاره کرد و افزود: با ادغام دو اداره آب و فاضلاب روستایی و شهری در این زمینه مشکلاتی در زمینه آبرسانی به عشایر ایجاد شده و خواستار همکاری جهت رفع مشکلات عشایر شد.

وی همچنین‌ به کمبود اعتبارات اداره عشایری اشاره کرد و افزود با توجه به متحول شدن نیازهای جامعه عشایری خدمات رسانی بیشتری باید صورت گیرد و خواستار هکاری در زمینه تامین اعتبارات لازم شد.


 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲