مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۴/۲۱

وعده ای که عملیاتی شد

افتتاح اولین بازار چه محله ای شهرداری شهربابک

به مناسبت گرامیداشت ۱۴تیرماه و نکوداشت روز ملی شهرداری و دهیاری اولین بازارچه محله ای شهربابک صبح امروز با حضور فرماندار شهربابک شهردار اعضای شورای اسلامی شهربابک افتتاح شد


🖋 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، دکتر قائینی فرماندار شهربابک گفت: قول بنده به مردم شهرم در بدو ورود به این شهرستان راه اندازی بازارچه محله ای و میدان میوه تره بار بود؛ که به لطف خدا امروز بخشی از آن عملیاتی و اجرایی گردید .

همچنین تاکید کرد : دستگاه‌های متولی اعم از اصناف صنعت و معدن اتحادیه‌ها و کسبه برای تکمیل هر چه سریعتر غرفه های این بازارچه در راستای حمایت از تنظیم بازار در شهرستان تمام تلاش خود را به کار گیرند.

در ادامه اظهار داشت: این بازار چه با هدف تسهیل در خرید مایحتاج روزانه و تنظیم بازار و با تلاش و پیگیریهای شورای اسلامی و شهردار شهر شهربابک احداث گردید؛ تا با ارائه محصولات غذایی با کیفیت و قیمت مناسب نقش قابل توجهی در کمک به سبد خرید خانوارها ایفا کند.

کرمی نیا شهردار شهربابک در ادامه ضمن تشکر از حمایت ها و تلاش های فرماندار شهربابک در عملیاتی نمودن تمامی پرو های عمرانی شهرداری شهربابک به ویژه بازارچه و میدان میوه و تره بار گفت : بزودی شاهد افتتاح میدان میوه و تره بار شهربابک خواهیم بود.

وی افزود : این بازارچه در زمینی به مساحت ۸۰۰متر مربع، در ۱۲غرفه با هزینه عمرانی بالغ بر ۷میلیارد ریال طی مدت ۶ماه اجرایی گردید و امروز به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است ؛ این بازارچه در ابتدای بلوار فردوسی جنب آتش نشانی شماره ۱ واقع شده است.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲