مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۴/۱۶

فرماندار شهربابک

مدیران با خلاقیت و نوآوری در کنار کمبودها و امکانات موجود مدیریت جهادی نمایید

فرماندار شهربابک در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گفت مدیران باید جهادی عمل نموده و خط مشی رهبری را سرلوحه کار خود قرار داده و با وجود کمبودها به پتانسیل‌های داخلی توجه نمایند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛دکتر قائینی فرماندار شهربابک در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان شهربابک که با هدف بررسی و اعلام اعتبارات دستگاههای اجرایی شهرستان در سال ۹۹ برگزار گردید ،با اشاره به وضعیت اعتبارات در سطح کشور گفت :هنر مدیر این است که در وضعیت بحران مدیریت نماید.

وی افزود: مدیران باید جهادی عمل نموده و خط مشی رهبری را سرلوحه کار خود قرار داده و با وجود کمبودها به پتانسیل‌های داخلی توجه نمایند.

فرماندار شهربابک تاکید کرد :با توجه به وضع موجود مسئولان باید شرایط اقتصادی را درک کنند وبا خلاقیت و نوآوری در کنار کمبودها و امکانات موجود، مدیریت جهادی نمایید .

دکتر قائینی با اشاره به اینکه امسال بودجه غیر نفتی را تجربه می کنیم افزود:کاهش درآمدهای نفتی فرصتی برای کشور است   که باید از این فرصت به درستی و در راستای قطع وابستگی به نفت استفاده کرد.

فرماندار شهربابک از مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان خواست در زمینه جذب سهم اعتبارات ملی جدیت به خرج دهند و حساسیت ویژه‌ای داشته باشند.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲