مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۴/۰۹

تشکیل جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان

ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان شهربابک با موضوع اشتغال و اوقات فراغت برگزار شد

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شهربابک به ریاست فرماندار وبا حضور اعضا برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک: صبح دیروز یکشنبه ،جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شهربابک به ریاست فرماندار وبا حضور اعضا برگزار شد .

دکتر سعید قائینی فرماندار شهربابک و رییس جلسه ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین وتبریک دهه کرامت، گفت:انجمن های مردم نهاد که با همت جوانان تشکیل می شوند بازوان توانمند دولت ها هستند و باید در چارچوب دستور العمل که برایشان تدوین می شود به فعالیت بپردازند.
:
وی با انتقاد از اینکه سمن ها کار ویژه ای که برایشان تعریف شده اند را به درستی انجام نمی دهند گفت:این کاستی هم از سوی دولت و هم از سوی سمن ها است که برنامه ریزی لازم برای رسیدن به هدف را ندارند.

فرماندار شهربابک در ادامه از اداره ورزش و جوانان خواست ،با همکاری سمن ها نسبت به ارایه برنامه مدون در رابطه با استعداد یابی جوانان اقدام کند.
وی همچنین گفت اداره ورزش و جوانان تسهیل گری لازم جهت شروع به کار سمن هایی که اعتبار نامه دریافت کرده اند را انجام دهد .

همچنین در این جلسه ،نعمت رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهربابک و دبیر جلسه ضمن خیر مقدم به حضار، به ارائه مطالب در خصوص برنامه ریزی و تصمیم گیری برای ساماندهی امور جوانان پرداخت وتاکید کرد هرچند تاکنون در این ارتباط فعالیت‌های خوبی صورت گرفته که باید با استفاده از ظرفیت و همکاری تمامی دستگاه ها به بهترین نحوه برای رفع مشکلات جوانان برنامه ریزی گردد.وبستری مناسب جهت اشتغال جوانان فراهم شود.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲