مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۴/۰۷

طی بازدید سرزده فرماندار شهربابک از شهر دهج صورت پذیرفت

بررسی وضعیت آب آشامیدنی شهر دهج طی صحبت با مردم در سطح شهر و درب منازل شهروندان شهر دهج

دکتر قائینی فرماندار شهربابک در بازدید خود از سطح شهر دهج طی جلسه با مسئولین محلی گفت : در اجرای پروژه انتقال آب دهج و جوزم با پیگیر های صورت گرفته به دنبال تکمیل پروژه طی یک ماه آینده می باشیم


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، دکتر قائینی فرماندار شهربابک در ادامه بازدید خود از سطح شهر طی جلسه با مسئولین محلی گفت :با نگاه ویژه بنده به بخش دهج و تلاش های اسدی نماینده سابق شهربابک در اجرای پروژه انتقال آب دهج و جوزم با پیگیر های صورت گرفته به دنبال تکمیل پروژه طی یک ماه آینده می باشیم.

وی افزود :تامین آب مردم دهج از روستای زاردوئیه برای اهالی ساکن و با وجود جمعیت شناوری که در تابستان در شهر دهج وجود دارد مشکلات شرکت آب را دوچندان کرده است که باید فرهنگ سازی و صرفه جویی صورت گیرد .

فرماندار شهربابک با اشاره به مصرفه بی رویه آب در شهر دهج و وجود مشترکین پر مصرف در شهر دهج گفت: مدیریت مصرف آب در شهر دهج با حضور دائم مسئول و نماینده اداره آب در منطقه ،باید به طور جد پیگیری و با متخلفین و پر مصرفین برخورد قانونی شود.

وی تاکید کرد:طبق قرارداد فی مابین شرکت آب و اهالی زاردوئیه، دو طرفین باید به تعهدات خود عمل نموده و آب ۲۴ساعته در شهر دهج وجود داشته باشد تا مردم دوچار مشکل نشوند .

دکتر قائینی در پایان با اشاره به دیگر برنامه های آتی خود در شهر دهج گفت :ما به شدت به دنبال احداث یک ناحیه صنعتی در شهر دهج و همچنین توسعه صنعت گردشگری با صدور مجوزهای طرح های گردشگری در منطقه می باشیم .
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲