مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۴/۰۷

سفر مدیرکل ثبت احوال استان کرمان به شهرستان شهربابک

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با فرماندار شهرستان شهربابک دیدار کرد

محمدقاسمی مدیرکل ثبت احوال استان کرمان در راستای سفر به شهرستان شهربابک با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک ، در ابتدای این دیدار دکتر قایینی  فرماندار شهربابک ضمن عرض خوش آمدگویی به مهمانان گفت: اداره ثبت احوال شهربابک با مدیریت خانم شیر پور، یکی از دستگاههای خوب در  شهرستان شهربابک است که با هماهنگی و همکاری خوب و دلسوزانه ایشان نسبت به مردم و دستگاههای اجرایی وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد .
 وی همچنین گفت : در جریان کم و کاستی های این اداره قرار داریم و از انجا که این نهاد یکی از نهادهای حایز اهمیت در کشور  است ما در حل توان خود حامی این نهاد خواهیم بود .
 
  در ادامه : قاسمی مدیرکل  ثبت احوال  استان کرمان ضمن ارایه  گزارشی از وضعیت  ثبت احوال شهرستان  شهربابک  و اعلام رضایت از این مجموعه بیان کرد:  ثبت احوال در راستای خدمت به مردم کارهای بنیادی انجام می دهد  و امید است بتوانیم با مساعدت و همفکری مسئولین شهرستان بیش از گذشته در مسیر توسعه  و خدمت گذای گام برداریم.
وی همچنین  به نقش اعتبارات دولتی در جهت تعمیر و تجهیز  اشاره و از فرماندار خواست با توجه به اینکه اکنون فصل اعتبارات  است بودجه لازم به اداره شهرستان اختصاص یابد تا مردم بتوانند از ارائه خدمات  بهتر بهره مند شوند و این اداره نقش موثری را در شهرستان ایفا کند.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲