مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۴/۰۳

به ریاست فرماندار شهربابک

جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان شهربابک برگزار شد

صبح امروز جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا به ریاست فرماندار وبا حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، صبح امروز جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا به ریاست فرماندار وبا حضور اعضا برگزار شد.

فرماندار شهربابک اظهار داشت: خوشبختانه کنترل شیوع کرونا در شهربابک به خوبی صورت گرفته‌ است و تداوم این شرایط صرفا با همکاری و همیاری مردم امکان‌پذیر خواهد بود.
برگزاری مراسم ترحیم و ازدواج و تجمع این چنینی می‌تواند باعث افزایش آمار کرونا شود وما انتظار داریم شهروندان با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی به قطع زنجیره انتشار ویروس کمک کنند.


وی افزود با افزایش شمار مبتلایان در شهرستان های همجوار در حال حاضر شرایط سخت تر است و مردم باید در مراودات خود به این امر توجه کنند.


وی در ادامه گفت:با هدف جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم فعالیت باشگاههای ورزشی ،خانه بازی کودکان کماکان ممنوع است.


فرماندار شهربابک در خصوص برگزاری جشن ها نیز گفت :در شرایطی که کشور با خطر ویروس کرونا مواجه شده و توصیه‌ها به در خانه ماندن است،شرایط مناسبی برای برگزاری جشن های مناسبتی نیست.


وی همچنین در خصوص برگزاری جلسات انجمن معتادان گمنام گفت:برگزاری این جلسات با نظارت و هماهنگی مرکز بهداشت و رعایت پروتکل ها بلا مانع است .

۹۹/۴/۲


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲