مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۰/۲۵

فرماندار شهربابک

هیچگونه تغییر در قیمت اجناس نخواهیم داشت

فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان گفت: برای صیانت از حقوق مردم و جلوگیری از سو استفاده گری برخی سودجویان ، هیچ افزایش نرخی در کالاها نخواهیم داشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ جلسه ستاد تنظیم بازار و شورای آرد ونان شهرستان به ریاست فرماندار شهرستان شهربابک و با حضور روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و اتاق اصناف و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر قائینی فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان با اشاره به اهمیت نقش بازار در تامین نیازهای اساسی مردم ، رضایتمندی میان مردم و لزوم کیفیت بخشی عرضه و تقاضا را مهمترین هدف ستاد تنظیم بازار دانست.

وی گفت : برگزاری مستمر جلسات این کارگروه حائز اهمیت است و اقدامات نسبتاً خوبی در بحث تنظیم و کنترل بازار انجام شده اما علی‌رغم تلاش ها همچنان مشکلاتی وجود دارد که موجب عدم ثبات و گله‌مندی در بازار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در امر نظارت بر بازار باید به گونه‌ای عمل شود که برای مردم ملموس و نتایج آنرا احساس کنند گفت: مردم خود مطمئن ترین و بهترین ناظران و تنظیم کنندگان بازار و کالای اساسی هستند که می توانند جلو سوء استفاده و سوء استفاده کنندگان را بگیرند .

وی در ادامه با اشاره به اینکه نمی‌توان تمام مشکلات ناشی از گرانی را به گردن واحدهای صنفی انداخت وباید نگرانی ها و دغدغه های اصناف نیز در کنار خریداران با توجه به گستره جمعیتی که دارند شان باید دیده شود،
تصریح کرد: برای صیانت از حقوق مردم و جلوگیری از سوءاستفاده گری برخی سودجویان، ‌ مقرر کرده‌ایم که هیچ افزایش نرخی در کالاها نباید داشته باشیم و بااین‌حال هرگونه افزایش قیمت، تخلف محسوب می‌شود.

فرماندار شهربابک در این جلسه گفت بر اساس تصمیم شورای آرد و نان، هیچ گونه افزایشی در قیمت نان نباید صورت گیرد و واحدهای نانوایی موظف به فروش نان به قیمت سابق می باشند.

دکتر قائینی بیان کرد : مدیران عضو کارگروه تنظیم بازار موظفند با همراهی و همکاری عموم مردم و نهادها برتوزیع ، بر قیمت کالا و خدمات نظارت دقیق و قانونی نمایند تا خللی در فعالیت بازار پدید نیاید.


#دکتر #سعید #قائینی #فرماندار #شهربابک


‌تلگرام:
@farmandarishahrbabak
@shahrbabakroyekhat

اینستاگرام:
@s.ghaini.governor.shahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲