مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۰/۰۳

فرماندار شهربابک تأکید کرد

ضرورت پرهیز از موازی کاری در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

دکتر قائینی بر ضرورت پرهیز از موازی کاری در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک ، جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور فرماندار، امام جمعه و سایراعضا در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد. دکتر قائینی فرماندار شهربابک بیان داشت: شهدا دین بزرگی بر گردن ما دارند و آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی را مدیون خون پاک آن‌ها هستیم و باید در جهت زنده نگهداشتن یاد و مقام شامخ شهدا تکلیف خود را ادا نماییم.
وی بر تعامل و همکاری بین مسئولان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: باید با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جهت تقویت فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم. وی افزود متأسفانه موازی کاری در اجرای برنامه‌های مربوط به شهدا آسیب جدی ای است و باید دستگاه‌ها ضمن هماهنگی با بنیاد شهید از موازی کاری بپرهیزند

حجت‌الاسلام انصاری امام جمعه شهربابک گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از قوی‌ترین میراث‌های ارزشی در میان اقوام و ملل مختلف و در میان ادیان و مذاهب گوناگون محسوب می‌شود افراد با ایثار خود با ارزش‌ترین ودیعه الهی یعنی جان خویش را به درگاه حق تعالی تقدیم کرده‌اند و این امر اثر قابل توجهی بر اشخاص جامعه گذاشته و آنها را مسئول و هدفمند کرده است.
وی با بیان اینکه نقشه دشمن محو روحیه ایثار و شهادت در جامعه است افزود آنچه که مهم است، حفظ راه شهداست اگر روحیه ایثار و شهادت در جامعه حاکم باشد راه‌های نفوذ دشمن بسته می‌شود
وی با تاکید بر اینکه حفظ یاد، نام و خاطره شهدا و ایثارگران و احترام به خانواده آن‌ها وظیفه ملی، اخلاقی و دینی همه ماست، تصریح کرد: برگزاری همایش و یادواره یا گرامیداشت شهدا، رزمندگان، آزادگان و جانبازان کوچکترین کاری است که برای خانواده شهدا و پرچمداران انقلاب اسلامی انجام می‌شود.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲