مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۹/۱۴

تشکیل جلسه کمیسیون دانشحویی شهرستان شهربابک

به ریاست دکتر قائینی فرماندار شهربابک جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان برگزار شد

نظام آموزش و پرورش حوزه و دانشگاه مهم ترین ابزارها برای انتقال ارزش ها و هنجارها به نسل جوان می باشند

به #گزارش #روابط #عمومی #فرمانداری #شهربابک دکتر قائینی فرماندار شهربابک درجلسه کمیسیون دانشجویی گفت :نظام آموزش و پرورش ، حوزه و دانشگاه مهم ترین ابزارها برای انتقال ارزش ها و هنجارها به نسل جوان و پیشرفت و توسعه ی جامعه به شکل صحیح می باشد و این مراکز به عنوان محور تربیت و عقلانیت جوامع وظیفه خطیر انتقال، بازسازی و ارتقای فرهنگ جامعه را نیز بر عهده دارد.

فرماندار با بیان اینکه امروز دانشجویان به عنوان یکی از عناصر توسعه وپیشرفت ایران اسلامی می باشند اظهار داشته است: چنین افردی با داشتن توانایی و نیروی جوانی، و نیز با پشتوانه علمی و کوله باری از علوم و فنون متنوع، می توانند در اداره آگاهانه و برنامه ریزی شده جامعه نقش بسزایی را ایفا کنند.

وی درادامه برگزاری همایش درحوزه های مختلف در شهرستان رایکی از ضروریات برشمرد و خواهان مشارکت فعال دانشگاهها در برگزاری همایش های کاربردی شد.
در ادامه درخصوص برگزاری همایش کاهش آسیب های اجتماعی با اشاره به اینکه همه دستگاه‌های اجرایی باید در راستای برگزاری باشکوه این رویداد همکاری کنند افزود: باید فضای همدلی در شهرستان بیش از پیش تقویت شود. و این همایش با نگاه کارشناسی، شایسته و با هماهنگی برگزار گردد .

‌‌

#دکتر #سعید #قائینی #فرماندار #شهربابک‌‌ ‌تلگرام:
@farmandarishahrbabak
@shahrbabakroyekhat
اینستاگرام:
@s.ghaini.governor.shahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲