مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۷/۳۰

استاندار کرمان

استاندار کرمان در جریان سفر به شهربابک ضمن بازدید از چندین طرح ورزشی صنعتی در دست انجام این شهرستان بر سرعت بخشی به روند اجرای طرح ها تاکید کرد.

استاندار کرمان در جریان سفر به شهربابک ضمن بازدید از چندین طرح ورزشی صنعتی در دست انجام این شهرستان بر سرعت بخشی به روند اجرای طرح ها تاکید کرد

#محمد #جواد #فدائی در بازدید از طرح مجتمع فرهنگی - #ورزشی #شهدای #مس شهربابک و ورزشگاه ۱۰ هزار نفری در دست احداث این شهرستان افزود: تاخیر در زمان تعیین شده پروژه موجب استهلاک و هدر رفت هزینه ها خواهد شد که لازم است در این خصوص برنامه ریزی لازم صورت گیرد.‌
این گزارش حاکیست، عملیات اجرایی طرح احداث مجتمع فرهنگی - ورزشی شهدای مس شهربابک با ۶۶درصد رشد فیزیکی از سال ۸۶ آغاز شده و تاکنون ۳۲ میلیارد تومان در راستای اجرای این طرح هزینه شده و برای تکمیل آن به ۷۸ میلیارد اعتبار نیاز است. فدایی بر تأمین اعتبار مورد نیاز برای اتمام 34 درصد باقیمانده این پروژه تأکید کرد.
‌‌‌

استاندار کرمان همچنین از #پارک #صنعت #شهربابک نیز بازدید کرد. بنا به گفته نیک طبع سرپرست شهرداری شهربابک، زمین های این مجموعه در بین سال های 60 تا 69 از سوی استاندار وقت به متقاضیان واگذار و متأسفانه تاکنون سند واگذاری بصورت قطعی صادر نشده است.استاندار کرمان در راستای رفع مشکلات این پارک صنعتی از قبیل عدم واگذاری اسناد ملکی و تعارضات موجود بین شهرداری و راه و شهرسازی با مسئولان مربوطه بحث و گفت و گو کرد. این طرح با ۵۶، ۲۴ و ۳۳ هکتار در سه فاز در حال احداث است.
‌‌

محمد جواد فدایی عصر دوشنبه در ادامه سفر یکروزه خود به شهربابک از نزدیک در جریان پیشرفت طرح های در دست اجرای #کارخانه #لیچنگ #مس #فلات #بابک و کارگاه فرآوری فیروزه قرار گرفت و خواستار سرعت بخشی در روند توسعه ای این طرح ها شد.

طرح در دست اجرای کارخانه لیچنگ مس فلات بابک با ظرفیت تولید هزار تن کاتد در سال نیز مورد بازدید استاندار قرار گرفت .این کارخانه به روش ترکیبی هیپ و تانک لیچینگ فعالیت می کند و اکنون پیشرفت ۷۰ درصدی دارد.عملیات اجرایی این طرح از بهمن سال ۹۷ با حضور وزیر صنعت و معدت و تجارت با ۵۳۰ میلیارد ریال اعتبار بخش خصوصی و اشتعالزایی مستقیم ۶۵ نفر و ۱۰۰ نفر غیرمستقیم آغاز شد.
برپایه این گزارش؛ فدایی در ادامه سفر خود به شهربابک، از کارگاه فیروزه واقع در شهربابک بازدید کرد.
‌‌
‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌ #دکتر #سعید #قائینی #فرماندار #شهربابک‌
@farmandarishahrbabak
@shahrbabakroyekhat

https://www.instagram.com/p/B36hHSCnkoL/?igshid=rfxsgx4biraa


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲