مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۷/۳۰

درجلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید شهرستان شهربابک مطرح شد

فرماندار شهربابک ۶۰درصد مصوبات نشست رفع موانع تولید سفرسابق استاندار کرمان به شهرستان شهربابک محقق شده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک ، " دکترسعید قائینی" فرماندار شهربابک نیز در این جلسه گفت: 60 درصد مصوبات نشست رفع موانع تولید سفر سابق استاندار کرمان به شهرستان شهربابک محقق شده است.

سعید قائینی افزود: نشست چند ماه قبل رفع موانع تولید یکسری مصوبات داشته که بیش از 60 درصد مصوبات اجرایی شده و تعدادی از آنها به دلیل اینکه روند اجرایی طولانی داشته به مرحله اجرا در نیامده است.‌

وی با بیان اینکه شهربابک با توجه به وجود معادن و منابع موجود از جمله شهرستان های برخوردار استان است تصریح کرد: باید برخی اقدامات در راستای توسعه این شهرستان به سرانجام برسد و برخی اقدامات دیگر نیز آغاز شود.‌
‌‌
وی گفت: نشست رفع موانع تولید سفر قبل استاندار کرمان به شهربابک 13 مصوبه داشته که نخستین مصوبه شناسایی و احصا انتظارات صنایع و معادن کوچک این شهرستان از صنعت مس بود.

فرماندار شهربابک ادامه داد: رفع مشکلات گلخانه داران شهرستان شهربابک نیز دیگر مصوبه نشست قبل رفع موانع تولید شهربابک بود که اکنون این مشکلات برطرف شده یا در شرف رفع است.

وی بیان کرد: عارضه یابی واحدهای صنعتی و کشاورزی مشکلات 100 واحد شناسایی و در حال رفع است.
‌‌
قائینی به تشکیل کارگروه رفع آلایندگی کارخانه خاتون آباد به عنوان یکی از مصوبات نشست سفر قبل استاندار کرمان به شهربابک اشاره کرد و گفت: طرح های تکمیلی مس خاتون آباد در دست اجرا است.

فرماندار شهربابک تاکید کرد: 6 مصوبه نشست قبل رفع موانع تولید شهربابک مربوط به مجتمع مس شهربابک، یکی به فرمانداری و بقیه به سایر دستگاه های اجرایی استانی مرتبط است.‌

وی با اشاره به اینکه زمانی خدمات به سرمایه گذاران ارائه نشود روند توسعه کاهش می یابد افزود: زیرساخت ها برای انجام سرمایه گذاری باید فراهم باشد.
‌‌‌
‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌ #دکتر #سعید #قائینی #فرماندار #شهربابک‌
@farmandarishahrbabak
@shahrbabakroyekhat
اینستاگرام
@s.ghaini.governor.shahrbabak

 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲