مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۶/۱۰

سخنرانی فرماندار شهربابک در نماز جمعه شهربابک به مناسبت هفته دولت

سخنرانی فرماندار شهربابک در نماز جمعه شهربابک به مناسبت هفته دولت

سخنرانی فرماندار شهربابک در نماز جمعه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک ، دکتر سعید قائینی فرماندار شهربابک در سخنرانی خود در نماز جمعه شهرستان شهربابک که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت انجام شد،ضمن تبریک هفته دولت وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر در بیان گزارش عملکرد دولت در مصلی این شهر گفت: علیرغم کمبود اعتبارات در سال جاری و فشار ها  تحریم های بین المللی ، باتلاش مدیران دستگاه ها شهرستان و حمایت نماینده مردم شهربابک ، مبلغ ۴۳ میلیارد تومان حجم سرمایه گذاری های دولت در بخش عمرانی، زیربنایی ،کشاورزی و تولیدی از سال گذشته تا کنون بوده است.

 وی در ادامه افزود: به همت دولتمردان در هفته دولت در شهرستان شهربابک در بخش فناوری و ارتباطات ۲۶ میلیارد تومان، آب آشامیدنی شهری و روستایی بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان،بنیاد مسکن ۱۲ میلیارد تومان  ،امور عشایری ۳۰۰میلیون تومان ،شهر دهج با اعتبار بالغ بر ۴ میلیارد تومان،شبکه برق بالغ بر ۳ میلیارد تومان ،دهیاریها ۱.۵میلیارد تومان و جهادکشاورزی ۲.۵ میلیارد تومان پروژه به بهره برداری رسید.

فرماندار شهربابک، همکاری و همگرایی رد لازمه رسیدن به اهداف شهرستان دانست و گفت: همکاری دوسویه مردم و مسئولین و خدمت مستمر به مردم، حرکت قطار پیشرفت و توسعه شهرستان را سریعتر خواهد کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان از مردم فهیم شهربابک، نماینده مردم و امام جمعه عالیقدر شهرستان در راستای  حمایت های خود از  اهداف دولت تشکر و قدردانی نمودن.


✍✍در پایان از خدمات میثم پاریزی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان به پاس ارتقا شاخص های تربیت بدنی در بین ۲۱شهر استان کرمان  و داوود منگلی شهردار شهرخورسند  به پاس زحماتی که برای توسعه شهر خورسند کشیده اند، با اهداء لوح سپاس تحت عنوان مدیر برتر از آنها تجلیل به عمل آمد.

#دکتر #سعید #قائینی #فرماندار #شهربابک‌
#پروژه #هفته #دولت‌


‌تلگرام:‌
@farmandarishahrbabak
@shahrbabakroyekhat

اینستاگرام:
@s.ghaini.governor.shahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲