مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۵/۱۰

مریم نبی زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهربابک شد.

آئین معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهربابک با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار گردید. ‌

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در آئین معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهربابک با اشاره به اهمیت و جایگاه فرهنگ گفت :نگاه رهبری نسبت به این مقوله نگاه ویژه ای است و باید این نوع نگاه سرلوحه کار قرار گیرد. ‌

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در آئین معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهربابک  با اشاره به اهمیت و جایگاه فرهنگ گفت :نگاه رهبری نسبت به این مقوله نگاه ویژه ای است و باید این نوع نگاه سرلوحه کار قرار گیرد. ‌
وی تاکید کرد: در حوزه مدیریتی فرهنگ و هنری مواردی همچون تمرکز زدایی، گسترش موسسات و مراکز غیردولتی ، گسترش رویکرد نظارتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعاملات با ادارات باید مورد توجه قرار گیرد.


علیزاده، شهربابک را شهری با پتانسیل بالا توصیف کرد و گفت : باید از این ظرفیت در جهت رشد و توسعه حوزه فرهنگ و ارشاد استفاده کرد.

وی در پایان از زحمات و تلاش بیست ماهه آقای کشاورز تشکر کرد وبرای مریم نبی زاده آرزوی سربلندی و موفقیت نمودند

 دکتر قائینی فرماندار شهربابک در آیین معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهربابک با اشاره به اهمیت فرهنگ در شرایط خاص کنونی کشور گفت: حرکت در این مسیر و مدیریت این حوزه بسیار دشوار می باشد ولذا مسئولین مربوطه باید با احتیاط و هشیار عمل نمایند.

 وی تاکید کرد :با کمک به رشد حوزه فرهنگ و هنر در شهربابک ضمن بالا بردن فرهنگ در این شهر،آینده ای روشن برای فرزندانتان رقم خواهید زد.

‌‌
‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌  دکتر  سعید  قائینی  فرماندار  شهربابک‌

@farmandarishahrbabak
@shahrbabakroyekhat
اینستاگرام
@s.ghaini.governor.shahrbabak

 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲