مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۴/۱۵

کلنگ زنی بزرگترین طرح آبرسانی به ۴۶روستا در شهربابک

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ بزرگترین طرح آبرسانی به ۴۶روستا فاقد آب آشامیدنی درمناطق دهج و دهستان خبر شهربابک باحضور دکتر آیت اللهی موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان ، مدیرعامل آب وفاضلاب روستایی استان کرمان،فرماندار و نماینده مردم شهربابک کلنگ زنی شد.

دکتر آیت اللهی موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان در این مراسم گفت : استان کرمان به دلیل پهناوری و تعداد روستاهای زیادی که دارد حجم کار در آن زیاد است.

وی افزود : در استان کرمان ۵۷۰۰ روستای دارای سکنه وجود دارد که بایست ازدخدمات آب شرب بهرمند باشند .
آقای موسوی بیان کرد : تمام عوامل اجرایی از جمله شخص استاندار پای کار هستند تا خدمات مخصوصا در بخش آب به مردم ارائه شود.

وی ادامه داد : در حال حاضر چندین پروژه انتقال آب در استان در حال اجراست و یا آماده بهره برداری هستند.
معاون استا
ندار اظهار کرد : با اجرای طرحی که امروز کلنگ زنی شد می توان گفت تقریبا ۹۰ درصد از مشکل آب شرب شهرستان شهربابک حل خواهد شد‌

مهندس رشیدی مدیرعامل آب وفاضلاب روستایی استان کرمان در این مراسم گفت : طرح آبرسانی به ۳۰ روستای فاقد آب شهر دهج و مجتمع روستایی دهستان خبر با ۱۶ پارچه آبادی از بزرگترین طرح های آبرسانی در شهرستان شهربابک می باشد.
آقای رشیدی افزود : این طرح با ۳۰ کیلومتر خطوط انتقال و 25 کیلومتر شبکه داخلی همراه با احداث ۳۰۰۰ متر مکعب مخازن و اعتبار 15 میلیاردو 500 میلیون تومان اجرایی خواهد شد. وی افزود : با اجرای کامل این طرح ۱۷۲۵ خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار خواهند شد.

دکتر قائینی فرماندارشهربابک در مراسم کلنگ زنی بزرگترین طرح آبرسانی به 46روستا در شهربابک با اشاره به تداوم برنامه های زیربنایی به ویژه آب بیان داشت: دولت محترم برنامه های طولانی مدتی برای تداوم بخشیدن به این طرح ها دارد که یکی از مباحث اصلی آن بحث سرمایه گذاری در طرح های زیربنایی است.

دکتر قائینی افزود: در حوزه آب با توجه به بحران و شرایط خاصی که کشور وجود دارد، لزوم اجرای این طرح ها بیش از پیش احساس می شود و دولت هم سیاست های خودش را در این راستا قرار داده است.

فرماندار شهربابک گفت : با کلنگ زنی این پروژه تعداد قابل توجهی از روستاییان ازدنعمت آب شرب بهره مند می شوند. و انشاءالله به سایر روستاهایی هم که اب ندارند برنامه ریزی هایی صورت گرفته تا پروژه های نبمه تمام تکمیل شود.

نماینده مردم شهربابک در ادامه مراسم هم با بیان اینکه بعد از برطرف شدن نقایص می توانیم شاهد افتتاح این طرح باشیم، افزود: طرح آبرسانی مجتمع روستای خبر 46 روستا را شامل می شود و تا حدی اعتبارات آن تأمین شده است.

اسدی اظهار داشت: پیش از این آب به وسیله تانکر به این مناطق ارسال می شد و با تأمین اعتبار و افتتاح مناطق جوزم و دهج و سپس خبر آبرسانی می شوند.


#دکتر #سعید #قائینی #فرماندار #شهربابک

کانال تلگرامی
@farmandarishahrbabak
@shahrbabakroyekhat
اینستاگرام
@s.ghaini.governor.shahrbabak


 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲