مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۴/۰۹

فرماندار شهربابک: هر زمان نهادهای نظارتی در سطح جامعه و بازار ضعیف عمل نمودند ،بازار جولانگاه افراد سودجو شده است

تشکیل جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان شهربابک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ دکتر قائینی فرماندار شهربابک در اولین جلسه ستاد تنظیم بازار خود، با اشاره به وضعیت نابسامان بازار شهربابک گفت : هر زمان نهادهای نظارتی در سطح جامعه و بازار ضعیف عمل نمودند ،بازار جولانگاه افراد سودجو شده است که حق مردم را چپاول کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ دکتر قائینی فرماندار شهربابک در اولین جلسه ستاد تنظیم بازار خود، با اشاره به وضعیت نابسامان بازار شهربابک گفت : هر زمان نهادهای نظارتی در سطح جامعه و بازار ضعیف عمل نمودند ،بازار جولانگاه افراد سودجو شده است که حق مردم را چپاول کردند.

وی نابسامانی بازار شهربابک را از بی کفایتی نهادهای نظارتی در سطح بازار عنوان نمود و گفت:با کسبه هایی که سوء استفاده می کنند، باید به شدت برخورد گردد .

فرماندار شهربابک در ادامه جلسه ستاد تنظیم بازار تاکید کرد : نهادهای نظارتی و مسئول موظف و مکلف می باشند تا ۱۵ تیرماه جاری وضعیت بازار شهربابک را به طور کامل ساماندهی نموده و با متخلفین و گرانفروشان به شدت برخورد قانونی نمایند.
وی تاکید کرد : تا پایان مهلت تعیین شده مردم باید تغییر را در بازار احساس نمایند.

وی با اشاره به آشفتگی قیمت‌ها در بازار میوه و تره بار در سطح شهر گفت :
وضعیت میدان میوه و تره بار شهربابک باید تا پایان تیرماه از سوی شهرداری شهربابک ساماندهی گردد.

فرماندار شهربابک یکی از معضلات و کمبودهای شهرستان شهربابک را نبود کشتارگاههای صنعتی دام و طیور در این شهرستان عنوان نمود و گفت: در طی حضورم در شهربابک با چندین سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری و ساماندهی این حوزه مذاکره نموده که به زودی شاهد نتیجه مثبت خواهیم بود.

وی همچنین خاطر نشان کرد: نظارت بر روی خوراک دام باید طبق نرخ مصوب از سوی دستگاه‌های متولی صورت گیرد، و در صورت مشاهده تخلف با متخلفین به شدت برخورد گردد.

فرماندار شهربابک از این شهرستان به عنوان یک شهر توریستی و گردشگری یاد نمود و گفت: وجود دست فروشان در سطح شهر بر دیدگاه گردشگران تاثیر منفی خواهد گذاشت، لذا سد معبر شهرداری شهربابک باید با تمام توان خود برای ساماندهی دستفروشان سطح شهر ورود نموده و در کنار آن نسبت به ایجاد مکانی مناسب تحت عنوان شب بازار جهت ساماندهی دستفروشان هر چه سریعتر اقدام نمایند .

وی با تاکید بر اینکه دامپروری شهرستان شهربابک را دوباره زنده خواهم نمود گفت: کارخانه ها و کارگاه های تولید لبنیات صنعتی و سنتی در شهرستان شهربابک از تاریخ امروز ۴ تیرماه موظف می باشند شیر مصرفی خود را با نرخ مصوب دولتی از دامداران خریداری نموده و در غیر این صورت بنده شخصاً ورود خواهم نمود.

فرماندار شهربابک در ادامه تاکید کرد: در قبال خدمات کارخانه ها و کارگاه های تولید لبنیات با کیفیت در شهرستان ،بنده به عنوان فرماندار حمایت لازم را از تلاش های آنها خواهم نمود.


کانال تلگرامی
@farmandarishahrbabak
@shahrbabakroyekhat
اینستاگرام
@s.ghaini.governor.shahrbabak


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲