مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۱/۱۹

خسارت سیل به روستاهای شهربابک

سیل روز گذشته باعث تخریب بعضی از راههای روستایی و منازل مسکونی شد.

بر اثر بارندگیهای روز گذشته و جاری شدن سیل در شهربابک بیش از ۵۳ میلیار تومان به زیرساخت ها روستایی و کشاورزی این شهرستان خسارت وارد شد.


خسارت سیل به روستاهای شهربابک

فرماندار شهربابک:
بر اثر بارندگیهای روز گذشته و جاری شدن سیل در شهربابک بیش از ۵۳ میلیار تومان به زیرساخت ها روستایی  و کشاورزی این شهرستان خسارت وارد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ اسدی فرماندار شهربابک در بازدید از روستاهای خسارت دیده گفت : بارندگیهای شبانه روز گذشته باعث جاری شده رودخانه ها و شکسته شدن بعضی از بندهای خاکی شد که در نتیجه با جاری شدن سیل همراه بود.

وی بیان کرد : سیل روز گذشته باعث تخریب  بعضی از راههای روستایی و منازل مسکونی شد.

فرماندار شهربابک افزود : همچنین در اثر سیل به شبکه آبرسانی کشاورزی و آشامیدنی ،  اراضی کشاورزی ، قنوات ، بندهای انحرافی آبگیر و تعدادی از دام های منطقه خسارت وارد شد.

فرماندار شهربابک تصریح کرد : سیل روز گذشته در شهربابک بیشترین خسارت را به منطقه مسینان وارد کرده است.

اسدی اظهار کرد : در اثر این اتفاق ۱۳۰ هکتار از باغات گردو با ۷۰ درصدخسارت ، ۳۰۰هکتار از باغات بادام با ۷۰ درصد خسارت  ، ۴۰۰۰ متر خطوط انتقال آب کشاورزی با ۷۰درصد خسارت ،  ۲۲رشته قنات با ۱۰۰  درصد خسارت  ، ۶باب استخر ذخیره آب با ۱۰۰ درصد خسارت ، ۱۵ عددبند انحرافی آبگیر با ۱۰۰ درصد خسارت و ۱۰۰راس دام سبک از بین رفتند  و همچنین  ۳ میلیارد تومان هم به راههای روستایی و شبکه آب آشامیدنی و برق روستاها خسارت وارد شد.
@shahrbabakroyekhat


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار