مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
 شهربابک با این همه استعداد و نیروی توانمند، چنانکه باید معرفی نشده و به جایگاه شایسته خود نرسیده است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹

سرپرست فرمانداری شهربابک در دیدار با مسئولین آموزش و پرورش :

شهربابک با این همه استعداد و نیروی توانمند، چنانکه باید معرفی نشده و به جایگاه شایسته خود نرسیده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، صبح امروز دکتر بخشوده مدیر آموزش و پرورش شهربابک به اتفاق معاونین خود در دفتر فرماندار شهربابک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، صبح امروز دکتر بخشوده مدیر آموزش و پرورش شهربابک به اتفاق معاونین خود در دفتر فرماندار شهربابک حضور یافته و ضمن تبریک مسئولیت جدید، آمادگی کامل خود را جهت همکاری اعلام نمودند.
فرماندار شهربابک در این دیدار با اشاره به جایگاه ویژه آموزش و پرورش، اظهار داشت: در آموزش و پرورش هرچه سرمایه گذاری شود، به همان میزان باز دهی حاصل می شود  و مطمئنا یکی از اولویت های ما این موضوع خواهد بود.
اسدی افزود: شهرستان شهربابک با این همه استعداد و نیروی توانمند، چنانکه باید معرفی نشده و به جایگاه شایسته خود نرسیده است و وظیفه ماست که به رشد و ارتقای نیروهای بومی کمک کنیم. وی به مسئولین آموزش و پرورش پیشنهاد داد تا با تشکیل اتاق فکر، در جهت کمک به حل مشکلات شهرستان مشورت دهند.

در ابتدای این دیدار دکتر بخشوده با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در آموزش و پرورش، گفت: شهربابک در زمینه علمی و آموزشی کارنامه درخشانی دارد و سعی ما بر این است که در کنار آموزش، از امور پرورشی غافل نشویم و مهارت های زندگی و اجتماعی را به دانش آموزان   آموزش دهیم، چرا که این موضوع نقش مهمی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارد.


منبع : فرمانداری شهربابک
بازدید : ۱۶۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲