مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
جلسه ستاد دهه فجر شهرستان شهربابک برگزار گردید
۱۳۹۵/۱۰/۱۶

جلسه ستاد دهه فجر شهرستان شهربابک برگزار گردید

جلسه ستاد دهه فجر شهرستان شهربابک برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، جلسه ستاد دهه فجر شهرستان شهربابک صبح امروز با حضور حجت الاسلام انصاری امام جمعه، اسدی فرماندار شهربابک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک، جلسه ستاد دهه فجر شهرستان شهربابک صبح امروز با حضور حجت الاسلام انصاری امام جمعه، اسدی فرماندار شهربابک و سایر اعضا در دفتر امام جمعه برگزار گردید.

حجت الاسلام انصاری در این جلسه اظهار داشت: دهه فجر طلوعی بود برای فروپاشی نظام طاغوت و برپایی حکومت اسلامی و ما باید با برنامه‌ریزی مناسب، یاد امام، شهدا و مردمی که این انقلاب را به ثمر رساندند، به بهترین نحو گرامی داریم. امام جمعه شهربابک افزود: ان شاءالله دهه فجر تجلیگاه وحدت و یکپارچکی مردم شهربابک باشد.

فرماندار شهربابک نیز در این جلسه با اشاره به جایگاه و ارزش این رویداد تاریخی، بر ضرورت دعوت از جوانان و نوجوانان و میدان دادن به آنها تاکید کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا مراسم دهه فجر در سراسر شهرستان به صورت باشکوه برگزار شود و به ویژه از روستاها نباید غافل شد.

اسدی از ادارات شهرستان خواست تا در برگزاری مراسم دهه فجر نقشی فعال داشته باشند و از تشکیل کمیته ارزیابی ادارات در این راستا خبر داد.


منبع : فرمانداری شهربابک
بازدید : ۱۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲