مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۰۵/۱۸

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان شهربابک

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان شهربابک با حضور شریفی فرماندار شهربابگ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ مراسم گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار صبح امروز با حضور فرمانداران، رؤسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهربابک؛ مراسم گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار صبح امروز با حضور فرمانداران، رؤسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی روزنامه نگاران و خبرنگاران جراید، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و نمایندگی صدا و سیمای شهرهای شهربابک و رفسنجان که با همت روابط عمومی مس منطقه کرمان و همکارانشان در شهربابک در فرهنگ سرای شهرک مس سرچشمه برگزار گردید.
مهندس نظری مدیر مس منطقه کرمان در جلسه گرامیداشت روز خبرنگار گفت: اصحاب رسانه یکی از قوی‌ترین رکن‌ها و نهادها در کمک به مجموعه مس در خدمت رسانی بهتر به منطقه هستند.
وی افزود: تا پایان سال 98 بایستی پنج هزار میلیارد تومان در طرح‌های توسعه مس سرمایه گذاری شود که 75 درصد آن مربوطه به مس منطقه کرمان است.
نظری، یکی از دلایل کندی پروژه‌ها و دل‌سردی مدیران در اجرای پروژه‌ها را دخالت سیاسیون در امور تخصصی دانست.
همچنین ملانوری فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان، اطلاع رسانی و خبر را جهاد دانست و گفت: خبرنگاری به اعتلای اخلاقیات و عقلانیات در جامعه کمک می‌کند.
در ادامه این نشست، سه تن از خبرنگاران حاضر در جلسه به بیان مشکلات حوزه خبر پرداختند.
علی اصغر فروتنی سردبیر بابک زمین، از مسئولین مس خواست که در ازای رونق اقتصادی که با استفاده از منابع شهربابک ایجاد می‌شود، به رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی شهرستان کمک بیشتری کنند.
اکبر خدادادی، سردبیر هفته نامه مهرآور رفسنجان نیز از نظری مدیر مس منطقه کرمان خواست با ایجاد دو فرهنگسرا در شهرهای شهربابک و رفسنجان، به تقویت بنیان‌های فرهنگی این شهرستان ها کمک کند.
خدادادی، داشتن تشکل صنفی و ایجاد تعاونی مسکن خبرنگاران از جمله خواست‌های اصحاب رسانه در رفسنجان دانست.
در پایان این مراسم از روزنامه نگاران و خبرنگاران جراید، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و نمایندگی صدا و سیمای شهرستان های شهربابک و رفسنجان تجلیل به عمل آمد.


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲