مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۰۲/۲۶

سرپرست فرمانداری شهربابک

غلامرضا نویدی

💠آقای غلامرضا نویدی متولد شهرستان شهربابک و دارای مدرک تحصیلی لیسانس علوم اقتصادی و فوق لیسانس مدیریت دولتی می باشند.

💠از سوابق کاری وی معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، دبیر هیات بازرسی انتخابات،مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری، مدیر کل دفتر برنامه ریزی و بودجه ، مدیر کل پدافند غیر عامل استان، مدیر کل امور اداری و مالی استانداری، مشاور استاندار، مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات، مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری و مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری نام برد.

💠وی از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس بوده و طی سنوات کاری خود کارنامه موفق و درخشانی در مسئولیت های محوله از خود به جا گذاشته و با فعالیت های موثر خود به صورت مستمرمورد تقدیر روسای سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، وزارت کشور، استانداران و مقامات استانی و کشوری قرار گرفته است و ضمن تهیه کتب و گزارش های متعدد در حوزه های مختلف ، مدرس در حوزه های بهره وری، تحول اداری ، منابع انسانی، امور بیمه، امور مالی و اقتصادی نیز می باشند.

💠آقای غلامرضا نویدی به دلیل کسب رتبه های  ممتاز مدیریتی کشوری در مقاطعی از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای طی دوره های آموزشی مدیریتی و برنامه ریزی به کشور های ژاپن، سنگاپور و مالزی اعزام شده اند.

💠وی هم اکنون از کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی بوده که برای تصدی مسئولیت های مدیریتی در استانداری کرمان مامور به خدمت می باشند.

 "روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهربابک"
 


منبع : فرمانداری شهربابک


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲